Співробітництво

Ми завжди раді новим партнерам і готові розглянути нові можливості та варіанти співпраці.

Ліцензування ігор

Портфоліо компанії Absolutist включає онлайн-ігри, а також ігри для PC та мобільних пристроїв найрізноманітніших жанрів.

Ми пропонуємо:

  • якісний контент для вашої аудиторії;
  • створення кастомізованих версій наших ігор;
  • Android-додатки для дитячих планшетів (OEM);
  • видання мобільних ігор на локальних ринках.

Дистрибуція ігор

Якщо у вас є цікава гра і ви шукаєте видавця, ми готові поділитися досвідом і запропонувати вам взаємовигідні умови. Ми знаємо, як перетворити хорошу ідею на хороший дохід.

  • дистрибуція онлайн ігор (HTML5)
  • портування та ліцензування ігор для мобільних сторів (App Store, Google Play, Amazon AppStore, Samsung GALAXY Apps, Huawei Store)
  • локалізація

Аутсорсинг

Аутсорс графіки
Досвід роботи над проектами різної складності, у тому числі підтримки масштабних free-to-play ігор, дозволяє нам надавати графічні матеріали в стислий термін.

Повний цикл створення гри
Розроблений в компанії візуальний конструктор ігор AppSalute Game Creator дозволяє створювати ігри під різні платформи та прискорити процес випуску гри – від ідеї до її втілення у готовий продукт.

Портування ігор
Завдяки вищезазначеній технології AppSalute Game Creator можна швидко експортувати проект під iOS, Mac OS, Android, Windows або HTML5, значно скоротивши при цьому витрати на виробництво.< br />Крім того, розроблено рішення, що дозволяє швидко і якісно портувати Flash в HTML5: як маленькі ігри, так і масштабні f2p проекти.

Адвергеймінг
Для просування вашого бренду ми можемо адаптувати одну з наших ігор (тобто зробити рескін) або створимо гру “з нуля” згідно з вашим дизайн-документом.

Реклама на сайті

З питань співробітництва звертайтеся на contact@absolutist.com