Phrasle Master

Реклама

Безкоштовні ігри зі словами — чудовий спосіб розширити свій словниковий запас і вивчити іноземну мову весело та захоплююче, насолоджуючись розслаблюючою перервою протягом дня. У цій грі типу Wordle ураїнською ви збираєте слова, щоб скласти прислів’я, приказки, мудрі та смішні цитати, а потім ділитися ними з друзями.

У вас є 5 спроб вгадати кожну фразу з можливістю заробити додаткову спробу, переглянувши рекламу. Після кожного випробування колір слів змінюється, щоб дати вам підказки: зелений вказує на те, що слово знаходиться в потрібному місці, жовтий означає правильне слово в неправильному місці, а сірий означає, що слово взагалі не на тому місці. відбувається.

Ви можете розгадувати головоломки англійською або практикувати французьку чи іспанську, розшифровуючи фрази з вибраних слів цими мовами. Ці головоломки також є чудовою ігрою для людей похилого віку, оскільки вони покращують пам’ять і зберігають розум. Якщо ви хочете розгадувати безкоштовні головоломки в режимі офлайн, завантажте Phrasle Master і насолоджуйтеся грою слів у будь-який час і в будь-якому місці.